KODĖL VERTA KELTI VIBRACIJAS?

  • Jūs išlaisvinate neigiamas mintis ir energiją;

  • Esate laimingesnis žmogus;

  • Žmonėms patinka būti šalia jūsų;

  • Jaučiatės geriau fiziškai ir mylite savo kūną;

  • Jūs nustojate pritraukti neigiamas patirtis;

  • Pradedate pritraukti patirtis, kurios džiugina;

  • Kuo labiau sąmoningai keliate savo vibracijas, tuo lengviau tampa išlikti toje teigiamoje būsenoje;

  • Tampa daug lengviau manifestuoti norimus dalykus!

Mokydamiesi kelti savo vibracijas, jūs gerinate savo emocine, psichologinę ir fizinę būseną.

1. Vizualizuokite savo aukštesnįjį "AŠ".

Skirkite kelias minutes kiekvieną dieną, kad vizualizuotumėte savo idealų, geriausią save. Jeigu sunku vizualizuoti, pasidarykite vizijų lentą ir praleiskite kelias minutes žiūrėdami į ją bei jausdami bei tikėdami, kad tai JAU yra jūsų gyvenimas.

Fiziniai pratimai išveda jus iš galvos į kūną. Proto ir kūno ryšys puikiai pasitarnauja jūsų sveikatai ir pakelia vibracijas. Bet koks fizinis judėjimas, kuris jums patinka, yra gerai, nesvarbu, ar tai vaikščiojimas, joga, ar intensyvesnis kardio.

Nenuvertinkite dėkingumo jausmo galios. Kuomet skiriate laiko įvertinti visus gerus dalykus savo gyvenime, lengviau pavyksta susidoroti su kylančiais iššūkiais. Užsirašykite arba pagalvokite apie bent 5 dalykus kasdien, kurie jus džiugina, tai akimirksniu padidins jūsų energiją. Apie dėkingumo naudą kalba daugelis, ypatingai tie, kurie pildo DĖKINGUMO ŽURNALĄ.

DĖKINGUMO ŽURNALE kas savaitę skatinu išmokti ką nors naujo, ar tai būtų naujas įgūdžis arba dalyvavimas kursuose. "Youtube" yra nuostabus nemokamų mokomųjų vaizdo įrašų šaltinis.

O DABAR LAIKAS PRAKTIKAI!

UŽ KĄ NORITE PADĖKOTI ŠIANDIEN?

Pradėkite pastebėti, kas jums suteikia energijos ar ją atima.

2. Klausykitės patinkančios muzikos.

3. Susikurkite patrauklią aplinką.

4. Sakykite komplimentus.

5. Mankštinkitės.

6. Dėkokite.

7. Kristalai.

8. Mokykitės naujų dalykų.

9. Atverkite savo čakras.

Energija gali įstrigti skirtinguose kūno taškuose (čakrose) ir sukelti fizinį bei psichinį skausmą. "Youtube" rasite šimtus nemokamų vaizdo įrašų, kurie padės jums išvalyti energetinius taškus, apie kuriuos ir kalbu DĖKINGUMO ŽURNALE.

Klausykitės muzikos, kuri kelia šypseną jūsų veide, kurios negalite nedainuoti, dėl kurios norite šokti (net jei esate baisus šokėjas, kaip aš).

Jei nemėgstate aplinkos, kurioje gyvenate, jums bus sunku pakeisti vidinę būseną. Paverskite savo namus, miegamąjį ar bet kur, kur praleidžiate daugiausia laiko, vieta, kuri jaučiatės ramūs ir laimingi. Jei gyvenate su kitais žmonėmis, darykite viską, ką galite, kad jūsų lova atrodytų tvarkinga ir visuomet būtų paklota. Kas mėnesį į savo namus "priimkite" vis naują daiktą, kuris jums kelia geras emocijas ar perdažykite sienas.

Mes maitiname vienas kitą energija, todėl pakeldami jų vibraciją pakelsite ir savo.

Ne paslaptis, kad viskas visatoje vibruoja, įskaitant kristalus. Nors moksliniai tyrimai neįrodė jokios ypatingos kristalų naudojimo naudos, bet daugelyje knygų rasite informacijos apie kristalų naudą. Tai nereiškia, kad kristalai yra magai, bet jie surenka blogą energiją ir išvalo aplinką, o tai jau įrodė ne vienas žmogus.