Esu tau labai dėkinga, kad nusprendei leistis į kelionę su "DĖKINGUMO ŽURNALU" (DŽ) - nr. 1 saviugdos įrankiu Lietuvoje, kuris jau pakeitė daugelio žmonių gyvenimus, todėl pakeis ir Tavąjį. Jame didelis dėmesys yra skiriamas endokrininei sistemai (čakroms), taip pat jame rasi planuoklį bei 7 terapinius dėkingumo laiškus.

DŽ viduje pasitiks 7 vaivorykštės spalvos, kurios gydys kiekvieną savaitę tam tikrą energetinį lauką, bet didžiausias tikslas - pasiekti širdies lygmenį, nes jeigu jūsų gyvenimą valdo emocijos, nuolat kils problemų. Atverdami širdies čakrą, lengvai išspręsite visas situacijas gyvenime.

Tai yra antroji, patobulinta DŽ versija, spalvota, susidedanti iš trijų dalių. Pratimai aiškūs, paprasti, tačiau ne prasti. Tiesiog plauk su jais dėkingumo upe. TAIP PAT REKOMENDUOJU PASITELKTI KŪRYBINGUMĄ PILDANT DŽ ir adaptuoti visas užduotis prie savo gyvenimo stiliaus.

Viskas, ką reikia Tau, miela/-s drauge, daryti, tai pildyti DŽ ir pasiimti visą naudą, kurios šiame saviugdos įrankyje yra iš ties gausu. Iš tavęs jis pareikalaus iki 10 min. dėmesio per dieną, o tai - labai mažai, bet ilgesnėje perspektyvoje - labai daug. Atsimink, kad mes kuriame įpročius, o įpročiai kuria mus, o DŽ pagalba susikursi įpročius, kuriais didžiuosiesi.

Mielas drauge,

"DĖKINGUMO ŽURNALE" egzistuoja du skaičiai, suteikiantys papildomos galios, tai 3 ir 7.

TREJETAS – 3

Trejetas yra tobulumo skaičius.

Iš tezės ir antitezės susidaro sintezė. Todėl trys yra tarpininkavimo simbolis. Suvienydamas priešingybes, trejetas įveikia plokštumą.

Mūsų pasaulis yra trimatis (aukštis, plotis, ilgis). Laikas susideda iš praeities, dabarties ir ateities, o žmogus – iš dvasios, kūno ir sielos. Alchemija rėmėsi trimis pagrindiniais elementais – siera, druska ir gyvsidabriu, o krikščionybė – tikėjimu, meile ir viltimi.

Pasakose didvyriams dažniausiai reikia įveikti tris užduotis.

Iš trijų pagrindinių spalvų – raudonos, mėlynos ir geltonos – galima gauti bet kurią kitą spalvą. Jei koks nors įvykis pasikartoja tris kartus, tai tampa taisykle.

Daugelis mūsų kasdieninio gyvenimo dalykų ar veiksmų susiję su trimis (pvz., trys smūgiai plaktuku aukcione, skelbiantys įvykusį pardavimą; valgome tris kartus per dieną maistą, neretai susidedantį iš trijų patiekalų: užkandžių, pagrindinio patiekalo ir deserto). Geometrijoje trejetą simbolizuoja trikampis.

Trejetas mus moko:

*Įveikti poliškumą ir atrasti naujas dimensijas;

*Tris kartus išdėstyti savo mintis ir norus;

*Siekti tobulumo;

*Materialiame pasaulyje kovoti ir tobulėti dvasiškai.

SEPTYNETAS – 7

Septynetas, kaip ir trejetas, yra šventas ir nedalus skaičius. Jis sudarytas iš lyginio skaičiaus keturių ir nelyginio skaičiaus trijų. Jis atspindi mūsų santykį su dieviškumu. Net ir piramidėje slypi skaičius septyni – ji susideda iš keturių trikampių.

Be to, skaičius septyni neretai sutinkamas mūsų gyvenime:

*Septynios vaivorykštės spalvos;

*Septyni žmogaus kūno energetiniai centrai (čakros);

*Septyni gamtos garsai;

*Septynios savaitės dienos;

*Septyni pasaulio stebuklai,

*Septynios Mėnulio fazės dienos;

*Septyni pasakų herojai (septyni broliai, septyni ožiukai, septyni juodvarniai ir t.t.);

*Septynetas yra analizės, tobulumo, dvasingumo, paslaptingumo ir gausumo simbolis;

*Geometriškai septynetas vaizduojamas septynkampiu arba septinkampe žvaigžde.

Septynetas mus skatina:

  • Išsiaiškinti gyvenimo paslaptis;

  • Dirbti ir įgyvendinti savo tikslus;

  • ieškoti nuotykių ir siekti pokyčių;

  • Vadovautis intuicija;

  • Pasitikėti laime.

  • Lapų skaičius - 252 psl.;

  • 7 spalvos;

  • 3 skiltys, 3 naujos patirtys;

  • 147 savaitės.

KAIP ATRODO DŽ VIDUS?

DĖKINGUMAS YRA DIEVO ASPEKTAS

Aukščiausia meilės apraiška ir būsena, kurią turėtų išlaikyti kiekviena įsikūnijusi ir neįsikūnijusi šviesos siela. Nesvarbu, kurioje šydo pusėje esate. DĖKINGUMO ENERGIJA vienodai veikia tiek ten, tiek čia. DĖKINGUMO ENERGIJA skirta teikti PALAIMINIMAMS. Tai yra pirmasis įstatymas ir svarbiausia amžinos gausos ir klestėjimo formulė.

Pradėkite transformuoti savo gyvenimą ir dabartinę būseną su dėkingumu. Dėkingumas yra skalsiausia energija visatoje. Jūs žinote, kad ne visos būtybės pajėgios tai padaryti. Daugelis mano esantys tokie nelaimingi, kad neturi nei už ką, nei kam padėkoti. Daugelis nežino, kas tai. Padėkite dėkoti sau už tai, kad papuošėte visatą savo buvimu.

Kai į Kosmosą išliejate dėkingumo energiją - aukščiausią meilės Dievui ir visoms gyvoms būtybėms išraišką, jūs teikiate palaiminimus sau ir visiems aplinkiniams, esantiems šalia. Kai dėkojate, tiesiogine prasme teikiate dovanas - atnešate dovanas, pirmiausia sau, nes esate magnetinis savojo dėkingumo šaltinis. Kuo daugiau dėkojate, tuo daugiau energijos ir šviesos ateina į jūsų būti, į jūsų gyvenimą. Galite padėkoti už viską, bet pirmiausia dėkokite už patį gyvenimą šioje planetoje ir už galimybę išmokti visas tas pamokas, kurias gaunate. Nes tai iš tiesų yra pati didžiausia dovana.