Kaip pasiekti laimę?

Laimė

Lina Burneikė

8/23/20231 min read

Norint pasiekti laimę savo gyvenime, reikia nusistatyti aiškų tikslą.

Padarykite, kad ir plakatą su savo norais: "Atverti širdį ir sukurti santuoką." Jei šeimą jau turite, tikslas gali būti toks: "Darniai sugyventi." Arba išreikškite juo dviem žodžiais: "Gyventi rojuje"; "Sukurti rojų." Užrašykite, ko trokšta jūsų siela. Pasikabinkite plakatą tokioje vietoje, kur jį matytumėte rytais ir vakarais. Jis nuolat primins užsibrėžtą tikslą. Jei jums baisu gyventi gerai, reikia parašyti: "Leidžiu sau gyventi gerai ir darniai." Žodį "baisu" pakeiskite žodžiu "leidžiu." "Noriu" - tai tik troškimas, o "leidžiu" - konkretus pasąmoninis leidimas.


* Leidžiu sau laimingai gyventi santuokinį gyvenimą;

*Leidžiu sau sukurti laimingą ir tvirtą šeimą;

*Leidžiu sau pritraukti antrą pusę, skirtą man Viešpaties;

*Leidžiu savo akims matyti tą, kuris yra mano sutuoktinis;

*Leidžiu sau susitikti su antra puse, kurią Dievas man sukūrė.


Leiskite sau jau šiandien pasiekti savo laimę. Yra daug teiginių, kurie jus motyvuos ir padės siekti savo tikslų. Išsikelkite tokį tikslą: "Būtent šiandien leidžiu sau pasidovanoti džiaugsmo. "Leiskite sau šiandien priimti kito žmogaus dėmesį ir meilę, elgtis taip, tarsi kas nors jus mylėtų. Sugriaukite pasąmonės barjerus.

Atitinkamai nusiteikę, leisdami šiandien sau būti mylimiems, neprisileiskite pasąmonės baimių ir neigiamų vaizdinių. Pašalinkite viską, kas trukdo būti laimingiems. Taip pamažu pasąmonė valysis ir jūs pasieksite savo tikslą. Jei liksite sau pasąmonės kliūtimis ir baimėmis, jos trukdys praktikuotis. Išmokti valdyti pasąmonę ir emocijas padeda reguliari dėkingumo praktika ir tikėjimas tuo, kas veda dvasiniu keliu. Turite pasitikėti Mokytoju, sistema, praktika ir, svarbiausia, savimi.


Pirmoji sąlyga siekiant laimės būsenos - nuolat jausti "mes."

Antroji sąlyga siekiant laimės būsenos - kasdien, jau šiandien, pradėti įgyvendinti išsikeltus realius tikslus.

Trečioji sąlyga siekiant laimės būsenos - praktikuoti dėkingumą.