Žmogus skirtas laimei

Kur slypi laimė?

Lina Burneikė

8/23/20231 min read

Žmogus skirtas laimei

Kiekvieno žmogaus evoliucija individuali. Vertinant ezoteriniu aspektu, žmogų sudaro kūnas, kurį matome, čakros ir subtilūs nematomi kūnai ir siela.

Kūnas turi savo evoliucijos kelią, siela - savo. Kūno kelias visada eina link pabaigos, o siela siekia dvasinės evoliucijos. Sielai mūsų kūnas yra tarsi drabužiai, šioje reinkarnacijoje suteikti tam, kad ji galėtų išmokti visas pamokas, dėl kurių žmogus gimė Žemėje. Kūnas savo kelią nueis bet kuriuo atveju. Siela gali eiti kartu su kūnu, tačiau gali rasti ir savo kelią, kuriuo keliaudama atliks pagrindinę užduotį, dėl kurios čia gimė.

Kiekvienam žmogui, pakirdusiam iš savo sielos sapno, kyla esminis klausimas: kodėl visa tai vyksta?

Žmogus gimė, kankinosi mokykloje, baigė mokslus, susilaukė vaikų, tada anūkų, galiausiai miršta. Ir viskas? Ar yra gyvenimo prasmė?

Senuosiuose šventuosiuose raštuose pateikiama gyvenimo dvasinė filosofija. Juose galima rasti atsakymus į klausimus, kas, pradėjus šeimos gyvenimą, vyksta energijos lygmenyje.

Žmonės dažnai susimąsto, kas yra laimė. Laimės supratimas - laikinumo kategorija. Laimė netrunka metus ar amžinybę, ji laikina ir patenka į laikinumo kategoriją tarp dviejų nelaimių. Laimė - maksimalus teigiamų emocijų pakilimas tarp dviejų žemiausių taškų. Žmogus sukurtas laime ir jos ieško nuolat, tačiau amžinąją laimę pasiekia tik nušvitusieji. Vieno laimė trunka tik sekundę, kito - valandą, trečio - mėnesį. Laimė ribota, kaip ir gyvenimas.


Tęsinys...